שאלות נפוצות

חיפשת תשובה ולא מצאת אותה כאן? יש לך אפשרות להעלות אותה בקבוצה, וכמובן שנשמח לענות עליה גם דרך טופס יצירת הקשר. אם השאלה תיראה לנו רלוונטית נפרסם אותה, ברשותך, כאן עם תשובה.

מה זה האתר הזה ולמי הוא מיועד?

האתר הזה מיועד בראש ובראשונה למאמני כושר ומדריכים בחדר הכושר, שמחפשים מקור מרוכז ומהימן של תרגילים, טיפים, מידע אנטומי ומאמרים בנושא כושר ופעילות גופנית, שמכוונים באופן ספציפי לאנשי מקצוע בתחום אימון הכושר. (בשביל הגילוי הנאות: יש המון אתרים, ערוצי מדיה, פורומים וקהילות בפייסבוק, אבל רובן ככולם פונים למתאמנים חובבנים ולאו דווקא למאמנים). יחד עם זאת – גם אם אינך בתחום באופן מקצועי, אנחנו מכניסי אורחים ונשמח לדעת שמצאת אצלנו את כל המידע שרצית. כולם מוזמנים לבקר ולהשאר!

מה יוצא לכם מזה?

שאלה מעולה!
האתר הזה נבנה משתי סיבות:
1. לא מצאנו שום דבר דומה באינטרנט, אז בנינו אחד, כדי שנמצא לפחות משהו קרוב בפעם הבאה שנחפש.
2. אנחנו אוהבים שכולם מרוויחים. בנינו את האתר כדי שיהיה לנו מקור מרוכז של תרגילים ותוכן אודות אימוני כח. עכשיו, כשהאתר באויר, אז למה שלא כולם ייהנו?
זה המקום לגילוי הנאות להלן: כדי שהאתר יישאר באוויר ונוכל להמשיך לתחזק ולשפר אותו, אנחנו צריכים מימון, ויש כמה אפשרויות לגרום לזה לקרות. האפשרות הראשונה היא ליצור שיתופי פעולה עם מפרסמים. כרגע אנחנו רשומים לתכנית השותפים של אמזון, וחלק מהלינקים באתר מקשרים למוצרים באמזון (ובעתיד כנראה לעוד תכניות שותפים), כמו ציוד כושר, ביגוד או אביזרי ספורט. החלטת ללחוץ על הקישור, ולרכוש מוצר? אנחנו נרוויח. למה שיבוא לך לעשות את זה? הסיבה הכי פשוטה היא כי אולי במקרה היה לך צורך בדיוק בפריט הזה ובא לך לעשות את זה דרכנו כי זה נוח. אם על הדרך גם אנחנו הרווחנו – אז אנחנו מודים מראש על הפרגון!
אנחנו ממש מקווים שזה יעבוד, כי אם לא, נצטרך להוסיף לאתר תכנית מנויים – מה שאומר שחלק מהתכנים יהיו חשופים למנויים בתשלום בלבד, וזה דבר שאנחנו ממש לא היינו רוצים להגיע אליו. מה שאנחנו רוצים להגיד בקיצור, הוא שההצלחה של האתר הזה תלויה גם בך! אז אנחנו ממש מקווים שיתאפשר לך להפיק מהאתר את מקסימום ההתועלת, ולנו להמשיך לפתח אותו ולהוסיף עבורך עוד ועוד מידע רלוונטי ומועיל באופן שוטף.

מצאתי טעות בתוכן. למי פונים?

אנחנו עושים כמה שאנחנו יכולים להציג מידע ממקורות מוסמכים. יחד עם זאת אנחנו גם יכולים לטעות. אם בתום לב, פספוס של פרט או פשוט חוסר ידיעה. אם נתקלת בטעות בתרגיל, שרירים המעורבים בתנועה, מבנה שריר, מאמר, או כל תוכן אחר באתר, נשמח מאד לשמוע ממך דרך דף יצירת הקשר

משהו לא עובד כמו שצריך. למי פונים?

במידה ומצאת תקלה באתר, משהו לא עובד כפי שהוא צריך, משהו לא נראה טוב, או מוסתר, הגעת לדף שאינו קיים או כל תקלה, חוויית גלישה לא נעימה או אי נוחות אחרת, נודה לך מאד ונשמח לקבל ממך דווח מיידי דרך דף יצירת הקשר.

האתר הזה מלא בשטויות. שום דבר לא נכון פה. איפה מתלוננים?

דברים משתנים בתחום האימון הגופני כל הזמן, התחום הזה מתפתח ומחקרים חדשים מתפרסמים כל הזמן. המון דברים שחלקנו למדו יכולים להתברר כלא נכונים. בנוסף, יש המון גישות לביצוע תרגילים מסויים, והמון שיטות שונות. יש סיכוי טוב שתרגיל מסויים, או צורת ביצוע מסויימת לא תואמת את מה שהכרת או למדת. המאמרים שאנחנו כותבים כאן בדרך כלל מסתמכים על הדעות האישיות שלנו, והנסיון שלנו באימון. יכול להיות שלך היו חוויות שונות, או ששמעת והסכמת בדיוק לדעה ההפוכה. במקרה הזה, מדובר לא בטעות, או שטויות, אלא בחילוקי דעות. נשמח מאד לשמוע את דעתך בקבוצה, או בדף יצירת הקשר. מה שפחות נשמח לראות זאת תגובה בסגנון של: "שטויות!", התלהמות, שיימינג, או כל סוג אחר של בריונות רשת. תרבות דיון זה משהו שנראה לנו ממש מבורך בתחום של אימוני כושר, כמו בכל תחום אחר.

יש מצב לשת"פ?

אנחנו תמיד שמחים לשיתופי פעולה עסקיים!
רוצה לפרסם אצלנו? אנו שמחים להציע לך שטח פרסום עבור באנר שיוביל לאתר העסקי שלך, או לדף נחיתה ספציפי. אין לך באנר? נשמח לעצב עבורך. אין לך אתר או עדיין לא בנית בנית דף נחיתה? אין בעיה! אנחנו יכולים לבנות לך אתר או דף נחיתה בכיף.
כתבת מאמר ורוצה במה כדי לפרסם אותו? נשמח לפרסם את המאמר שלך, עם קרדיט מלא ואפילו קישור לדף פייסבוק, או האתר שלך. אה, עוד אין לך אתר? ע"ע הסעיף הקודם :-)) .
במידה ויש לך יותר ממאמר אחד – נשמח להציע לך דף נחיתה עבורך באתר שיכיל קישורים לכל המאמרים שלך ואך ורק למאמרים שלך.
יש לך רעיון אחר לשיתוף פעולה? תמיד נשמח לשמוע.

תכנית אימונים

שם:תאריך:
מטרות:הערות: