אודות

האתר נוצר כמענה לדרישת קהל מאמני הכושר לאתר בעברית, המרכז בצורה שיטתית ומסודרת את המידע הדרוש למאמני כושר. האתר נועד לשמש כמקור מידע המרכז את כל הנושאים שעשויים לעניין מדריכי ומאמני כושר מתחילים ומתקדמים.
רוב התוכן באתר מבוסס על ידע אישי ונסיון שלנו כמדריכי כושר ומאמנים אישיים בחדר הכושר. הוא מיועד להרחיב את הידע וההבנה הכללית בלבד כך שתוכלו להעשיר את אוצר התרגילים שלכם ואת הבנתם בזמן האימון. המידע באתר אינו מתיימר להיות תחליף להנחיות המבוססות על מחקרים רפואיים ואנטומיים ואינו מהווה תחליף להנחיות רופא, אורתופד, פיזיותראפיסט או כל איש מקצוע אחר בתחום הטיפולי והשיקומי.
ניתן למצוא באתר דעות אישיות או גישות מסויימות של הכותבים, ולכן אנו ממליצים להתייחס לכל הכתוב בזהירות ובאחריות הנדרשים. בכל שאלה או התלבטות בקשר למקרים ספציפיים או כל דבר הקשור לבריאות המתאמן שלך, אנו ממליצים לך להיעזר בחוות דעת מקצועיות של מוומחים בתחום הרלוונטי למתאמן.
האתר נמצא בהתפתחות מתמדת ואנחנו משתדלים להוסיף תכנים חדשים באופן שוטף. יחד עם זאת יש תמיד אפשרות שחיפשת משהו באתר והוא חסר או עדיין לא עודכן. במידה ולא מצאת מה שחיפשת, מצאת טעות, או שיש לך השגה על הנאמר/מודגם באתר, נשמח לשמוע ממך הערות, בקשות או שאלות דרך טופס יצירת הקשר באתר.
אנו מזמינים אותך גם לחבב את העמוד שלנו, ולהצטרף לקבוצת הדיונים שלנו בפייסבוק.
אנחנו מאחלים לך שהות נעימה באתר ובתקווה שהצלחת ללמוד ולהפיק ממנו תועלת.

תכנית אימונים

שם:תאריך:
מטרות:הערות: